Liderzy na rynku sprzętu dla snowboardzistów cz. 1


Jeżeli szukasz dobrego sprzętu sprawdź ofertę przedstawionych poniżej producentów. Należą oni do grona liderów na rynku snowboardowego sprzętu.

Szukając dobrej deski i wiązań snowboardowych z najwyższej półki zajrzyj do oferty znanego producenta Apo i Abor. Druga z marek nie należy do najbardziej popularnych na polskim rynku, ale oferowane przez nią deski snowboardowe reprezentują wyjątkowo wysoką jakość. Jeżeli wymagasz innowacyjnych rozwiązań koniecznie sprawdź deski z Triple Base Technology marki Bataleon. Cieszą się one dużym uznaniem na rynku. Z kolei innowacyjne wiązania snowboardowe z systemem Strap ? in zostały zaprojektowane i wyprodukowane przez firmę Beyond Snow.

Mówiąc o liderach na rynku sprzętu dla snowboardzistów należy wspomnieć od markach z długoletnią tradycją. Wśród nich wyróżnia się Elan i Burton dostarczająca odzież i sprzęt dla amatorów snowboardu. Dodatkowe akcesoria (np. pokrowce, plecaki) znajdują się w ofercie Dakin.Komentarze do wpisu Liderzy na rynku sprzętu dla snowboardzistów cz. 1:

Brak komentarzy...